Sponsors

Commissies

Dagelijks bestuur
Udo Kuijpers (voorzitter) voorzitter@dwsh18.nl
Marti Bongers (secretaris) zie onderstaand
Monique Reintjes (penningmeester) zie onderstaand
Werner Vloet (vice-voorzitter)

Secretaris

Marti Bongers: secretaris@dwsh18.nl of 0612099428

Jeugdafdeling
Jolanda Schreven-van Daal (bestuur) 
 Stefan Roodbeen (onder- en bovenbouwcoördinator)

Seniorenafdeling (heren- en damesafdeling)
Mark Selten (bestuur) senioren@dwsh18.nl
Werner Vloet (bestuur) senioren@dwsh18.nl

Financiën
Monique Reintjes (bestuur) penningmeester@dwsh18.nl
Rekeningnummer: NL48 RABO 0331 6561 59 t.a.v. SV DWSH'18

Sponsorcommissie
Mark Selten (bestuur) sponsors@dwsh18.nl

Wedstrijdzaken
Mark Selten (coördinerend vanuit bestuur)
Stefan Gijsbers (coördinator wedstrijden) wedstrijdzaken@dwsh18.nl
Jorg Oppers (scheidsrechterscoördinator) wedstrijdzaken@dwsh18.nl

PR-commissie
Rob van Aerts (bestuur) pr@dwsh18.nl
Tom Verheijen (grafische vormgeving)

Vrijwilligersbeleid
Heidi Willems (bestuur) vrijwilligers@dwsh18.nl
Susanne Jacops- van Roosmalen (kantineplanning De Binding)
Francois van de Weem (kantineplanning Het Breexsel)

Onderhoud
Joost Vloet (bestuur) onderhoud@dwsh18.nl
Henk Aarts (gebouwen De Binding)
Maarten Kuijpers (velden Het Breexsel)
Twan Willems (velden De Binding)

Veteranen
Theo de Wit (DWSH VET1, Sint Hubert) vierwitjes@ziggo.nl
Twan Willems  (DWSH VET2, Wilbertoord) twanenheidi@hetnet.nl

Sociale veiligheid
Rob van Aerts (bestuur) pr@dwsh18.nl
Susanne Jacops-van Roosmalen (vertrouwenspersoon) susannejacops@hotmail.com
Astrid Geurts (vertrouwenspersoon) astrid_geurts@hotmail.com

Kantine
Peter Cornelissen, De Binding (bestuur) kantine@dwsh18.nl
Francois van de Weem, Het Breexsel (bestuur) kantine@dwsh18.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!