Sponsors

Historie

HISTORIE DAMESTOERNOOI
DE WILLY'S/DWSH'18

Op deze pagina worden de deelnemers en winnaars vermeld.

18.jpg2013: Editie I; 16 deelnemende teams

1. Unicum uit Lelystad, Flevoland
2. vv Waskemeer uit Waskemeer, Friesland
3. vv Toxandria uit Rijkevoort, Noord-Brabant
4. rksv Olympia Schinveld uit Schinveld, Limburg
5. vv Dokkum uit Dokkum, Friesland
6. vv Zwammerdam uit Zwammerdam, Zuid-Holland
7. wvv Constantia uit Wanroij, Noord-Brabant
8. vv De Meern uit De Meern, Utrecht
9. RKAV uit Aalsmeer, Noord-Holland
10. sv Milsbeek uit Milsbeek, Limburg
11. IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland
12. Haagse Hout uit Den Haag, Zuid-Holland
13. Unitas'58 uit Eindhoven, Noord-Brabant 
14. Unitas'58 uit Eindhoven, Noord-Brabant
15. vv De Willy's uit Wilbertoord, Noord-Brabant 
16. vv De Willy's uit Wilbertoord, Noord-Brabant

Winnaar middagspel: vv Dokkum
Team van het toernooi: vv Zwammerdam
Toernooiwinnaar: vv Toxandria


14.jpg2014: Editie II; 32 deelnemende teams

1. bsv Olympia'18 uit Boxmeer, Noord-Brabant
2. vv Waskemeer uit Waskemeer, Friesland
3. rksv Juliana Mill uit Mill, Noord-Brabant
4. rksv Olympia Schinveld uit Schinveld, Limburg
5. FC Uden uit Uden, Noord-Brabant
6. vv Dokkum uit Dokkum, Friesland
7. Bavos uit Bakel, Noord-Brabant
8. vv Zwammerdam uit Zwammerdam, Zuid-Holland
9. vv Ravenstein uit Ravenstein, Noord-Brabant
10. vv De Meern uit De Meern, Utrecht
11. RKAV uit Aalsmeer, Noord-Holland
12. sv Milsbeek uit Milsbeek, Limburg
13. FVC uit Leewarden, Friesland
14. rkvv Volharding uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
15. Haagse Hout uit Den Haag, Zuid-Holland
16. Unitas'58 uit Eindhoven, Noord-Brabant 
17. vv Eijsden uit Eijsden, Limburg
18. DAW uit Schaijk, Noord-Brabant
19. vv IVS uit Berg aan de Maas, Limburg
20. HBV uit Beers, Noord-Brabant
21. SES uit Langenboom, Noord-Brabant
22. SES uit Langenboom, Noord-Brabant
23. Spero uit Elst, Gelderland
24. vv Vlodrop uit Vlodrop, Limburg
25. vv Vlodrop uit Vlodrop, Limburg
26. vv Blauw-Wit uit Nijmegen, Gelderland
27. sv Venray uit Venray, Limburg
28. OFC uit Oostzaam, Noord-Holland
29. vv Resia uit Wellerlooi, Limburg
30. vv De Willy's uit Wilbertoord, Noord-Brabant
31. vv De Willy's uit Wilbertoord, Noord-Brabant
32. vv De Willy's uit Wilbertoord, Noord-Brabant

Winnaar middagspel: vv De Meern
Winnaar tussenspel: FC Uden
Team van het toernooi: RKAV
Winnaar B-toernooi: rksv Olympia Schinveld
Winnaar A-toernooi: bsv Olympia'18

15.jpg2015: Editie III; 32 deelnemende teams (eindstand)

A-toernooi
1. vv Blauw-Wit uit Nijmegen, Gelderland

2. HBV uit Beers, Noord-Brabant
3. Bavos uit Bakel, Noord-Brabant
4. Toxandria uit Rijkevoort, Noord-Brabant
5. rksv Olympia'18 uit Boxmeer, Noord-Brabant
6. ZAC uit Zwolle, Overijssel
7. vv De Meern, uit De Meern, Utrecht
8. rksv Juliana Mill uit Mill, Noord-Brabant
9. rkvv Volharding 1 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
10. vv Zwammerdam uit Zwammerdam, Zuid-Holland
11. rkvv Volharding 3 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
12. rkvv Volharding 2 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
13. vv Resia uit Wellerlooi, Limburg
14. vv Vlodrop 1 uit Vlodrop, Limburg
15. rksv Olympia Schinveld uit Schinveld, Limburg
16. De Treffers uit Groesbeek, Gelderland

B-toernooi
1. wvv Constantia uit Wanroij, Noord-Brabant
2. vv De Willy's 2 uit Wilbertoord, Noord-Brabant
3. vv De Willy's 1 uit Wilbertoord, Noord-Brabant
4. vv Haagse Hout uit Den Haag, Zuid-Holland
5. sc Meddo uit Meddo, Gelderland
6. vv Vlodrop 2 uit Vlodrop, Limburg
7. sc Woezik uit Wijchen, Gelderland
8. sv Unitas'59 uit Eindhoven, Noord-Brabant
9. rkvv Havantia/rksv De Ster uit Meers/Stein, Limburg
10. vv IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland
11. Hapse Boys 2 uit Haps. Noord-Brabant
12. FC Uden uit Uden, Noord-Brabant
13. vv Milsbeek uit Milsbeek, Limburg
14. Hapse Boys 1 uit Haps, Noord-Brabant
15. FVC uit Venlo, Limburg
16. vv DAW 1 uit Schaijk, Noord-Brabant

Winnaar middagspel: rksv Volharding
Winnaar tussenspel: Toxandria
Team van het toernooi: vv De Meern
Winnaar B-toernooi: wvv Constantia, Wanroij
Winnaar A-toernooi: sv Blauw-Wit, Nijmegen

16.jpg2016: Editie IV; 32 deelnemende teams (eindstand)

A-toernooi
1. Volharding 1 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
2. vv Zwammerdam uit Zwammerdam, Zuid-Holland
3. sv Grol uit Groenlo, Gelderland
4. HBV uit Beers, Noord-Brabant
5. IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland
6. SC Meddo uit Medoo, Gelderland
7. Olympia'18 uit Boxmeer, Noord-Brabant
8. Milsbeek/De Treffers, Milsbeek/Groesbeek, Gelderland
9. Toxandria uit Rijkervoort, Noord-Brabant
10. Bavos uit Bakel, Noord-Brabant
11. VCH uit Blerick, Limburg
12. RKDFC uit Merkelbeek, Limburg
13. vv Kleine Sluis uit Anna Paulowna, Noord-Holland
14. FCV Venlo uit Venlo, Limburg
15. FVC uit Leeuwarden, Friesland
16. Haagse Hout uit Den Haag, Zuid-Holland

B-toernooi
1. rksv Juliana Mill uit Mill, Noord-Brabant
2. De Willy's 1 uit Wilbertoord, Noord-Brabant
3. vv Resia uit Wellerlooi, Limburg
4. GFC'33 uit 
Grubbenvorst, Limburg
5. SC Woezik uit Wijchen, Gelderland
6. ZNC 2 uit Zuidbroek, Groningen
7. ZNC 1 uit Zuidbroek, Groningen
8. De Willy's 2 uit Wilbertoord, Noord-Brabant
9. Havantia/De Ster uit Meers/Stein, Limburg
10. Unitas'59 uit Eindhoven, Noord-Brabant
11. Volharding 2 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
12. Volharding 3 uit Vierlingsbeek, Noord-Brabant
13. rksv Juliana Mill 2 uit Mill, Noord-Brabant
14. sc St. Hubert uit Sint Hubert, Noord-Brabant
15. HSV Duno uit Den Haag, Zuid-Holland
16. vv Vianen Vooruit uit Vianen, Noord-Brabant


Winnaar middagspel: Volharding 1
Winnaar tussenspel: HSV Duno
Team van het toernooi: vv ZNC
Winnaar B-toernooi: rksv Juliana Mill 1
Winnaar A-toernooi: Volharding 1

17.jpg2017: Editie V; 36 deelnemende teams (eindstand)

A-toernooi
1    SC Woezik 2
2    Constantia 1
3    Olympia '18
4    Constantia 2
5    Bavos
6    Volharding 1
7    HBV
8    GFC'33
9    Toxandria
10    FCV Venlo
11    IVS
12    Kleine Sluis
13    RKDFC
14    Volharding 2
15    IFC
16    De Willy's


B-toernooi
17. Juliana Mill 1
18. Zwammerdam
19. De Meern 1
20. Haagse Hout
21. De Treffers/Milsbeek
22. Rood Wit'62
23. Vianen Vooruit
24. Juliana Mill 2
25. De Meern 2
26. VCH
27. Sambeek
28. Resia
29. Unitas'59
30. Haslou
31. Reuver
32. AVV Fit
33. Volharding 3
34. Woezik 4
35. RBDC
36. SC St. Hubert


Winnaar middagspel: Volharding 1
Winnaar tussenspel: GFC'33 en Volharding 3
Team van het toernooi: Unitas'59
Winnaar B-toernooi: rksv Juliana Mill 1
Winnaar A-toernooi: sc Woezik 2

18.jpg2018: Editie VI; 39 deelnemende teams (eindstand)
A-poule 
1 HBV (Beers)
2 vv Gassel
3 Spero (Elst)
4 Volharding 1 (Vierlingsbeek)
5 sv Venray
6 sv Charlois (Rotterdam)
7 FC DET (West-Brabant)
8 Constantia 2 (Wanroij)
9 LAC Frisia (Leeuwarden)
10 Constantia 1 (Wanroij)
11 Olympia'18 1 (Boxmeer)
12 Juliana Mill 1 
13 De Meern (Utrecht)
14 AVV Fit (Amsterdam)
15 GSC/ODS (Dordrecht)
16 Volharding 2 (Vierlingsbeek)


B-poule 
1 VCH (Blerick)
2 BMC (Berlicum)
3 Hilvaria (Hilvarenbeek)
4 Toxandria (Rijkevoort)
5 Bavos (Bakel)
6 Unitas'59 (Eindhoven)
7 Sambeek
8 Juliana Mill 2
9 RKDFC (Merkelbeek)
10 Haagse Hout (Den Haag)
11 De Treffers/Milsbeek (Groesbeek/Mislbeek)
12 VVB/VVZA (Barneveld/Amersfoort)

C-poule 
1 ESZZV Totelos (Eindhoven)
2 Hapse Boys
3 ZNC (Zuidbroek)
4 De Willy's (Wilbertoord)
5 Olympia'18 2 (Boxmeer)
6 Volharding 3 (Vierlingsbeek)
7 Woezik (Wijchen)
8 Resia (Wellerlooi)
9 SC St. Hubert 
10 FCV Venlo
11 De Ster/Havantia/Zwammerdam (Meers/Stein/Zwammerdam)


Winnaar tussenspel: Toxandria
Team van het toernooi: sv Spero
Winnaar C-toernooi: eszzv Totelos

Winnaar B-toernooi: VCH Blerick
Winnaar A-toernooi: HBV Beers

2019.jpg2019: Editie VII; 30 deelnemende teams (eindstand)
A-poule 
1. Olympia'18, Boxmeer
2. HBV, Beers
3. Constantia 2, Wanroij
4. Hilvaria, Hilvarenbeek
5. VCH, Blerick
6. Volharding 1, Vierlingsbeek
7. Milsbeek/De Treffers 2, Milsbeek/Groesbeek
8. vv Gassel, Gassel
9. Woezik 2, Wijchen
10. Vianen Vooruit, Vianen
11. Juliana Mill 3 (MO19), Mill
12. SSA RKDFC/Doenrade, Merkelbeek/Doenrade
13. Milsbeek/De Treffers 1, Milsbeek/Groesbeek
14. Haagse Hout, Den Haag
15. Constantia 1, Wanroij
16. Hapse Boys, Haps


B-poule 
1. GSC/ODS, Dordrecht
2. RKHSV, Maasstricht
3. Bavos, Bakel
4. DWSH'18 1, Wilbertoord/Sint Hubert
5. SBC, Son
6. FCV 1, Venlo
7. Volharding 2, Vierlingsbeek
8. Tus Helene, Essen (DUI)
9. Juliana Mill 1, Mill
10. FCV 2, Venlo
11. Woezik 3, Wijchen
12. vv Barneveld, Barneveld
13. Juliana Mill 2, Mill
14. DWSH'18 2, Sint Hubert/Wilbertoord


Team van het toernooi: Haagse Hout
Winnaar B-toernooi: GSC/ODS
Winnaar A-toernooi: Olympia'18

2020: Editie VIII; 31 ingeschreven teams 
Afgelast/Uitgesteld in verband met het COVID19-virus in Nederland.

CONCEPT_Logo_Damestoernooi_pgn_-_klein.png2023: Editie VIII;




23.jpg
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!